BEREKET DÖNER Bayilik Veriyor

by • 10 Mayıs 2011 • Fast Food Bayilikleri Veren Firmalar, Sektörel BayiliklerComments (0)462

Sektör : Fast Food

Firma Hakkında Bilgi

Özde Bereket, 1998 yılında İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde 1350 m2 kapalı alanda kurulmuş ve 1999 Haziran ayında deneme üretimlerine başlamıştır. Üretim tesisi, geleneksel döner üretimi ilkeleri ile endüstriyel üretimin merkezi Almanya’ dan ithal edilen makina parkının birleşimi ile oluşturulmuştur.

Giderek geliştirilen üretim teknolojisinin yanında sektörün hazır endüstriyel döner ile tanışmasını sağlayan pazarlama ve satış faaliyetleri ile günde 80 kg ile başlayan üretim günlük 15 tona ulaşmıştır. 2007 yılında İkitelli’deki 1750 m2 kapalı alana sahip fabrikasından Hadımköy’deki yeni tesislerine geçen Bereket Döner halen 5500 m2 si üretim alanı olmak üzere toplam 6000 m2 kapalı alanlı modern tesislerinde 105 kişilik personeli ile üretimini sürdürmektedir. Firmamız günlük 60 ton üretim kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük, Almanya’daki bir tesisin ardından da Avrupa’nın ikinci büyük döner üreticisidir.
1989 yılında Beyoğlu İstiklal Caddesi’ nde açılan ilk Bereket Döner kısa sürede hazır yemekte geleneksel lezzetimiz döneri tercih edenlerin gözdesi oldu. Bereket ayranı ve kaliteli dönerlik etten geleneksel lezzette üretilen döneri ile yıllardır aynı kalitede hizmet veren Beyoğlu şubesi ile firmamız hazır yiyecek sektöründe de hizmet vermeye devam edecektir.

“Ayrıca Bereket Döner bir sosyal sorumluluk olarak perakende sektöründe iyi hizmet vermek isteyen ve belirli şartları taşıyan işletmeleri “Bereket Döner Satış Noktası” konsepti ile sektöre kazandırmaktadır.”

Bayilik/Franchise Bilgileri


Bayilik Şartları: Bereket hazır döner kullanan her işletme asıl olarak Bereket Satış noktasıdır. Kaliteli ve lezzetli döneri müşterilerine sunarak diğerlerinden farkını ortaya koymaktadır.
Bunu bir adım daha ileri götürmek isteyen işletme sahipleri aşağıdaki koşulları yerine getirmeleri durumunda tabelalarının bir kısmında Bereket Döner logosunu kullanarak sözleşmeli satış noktası olabilmektedir.

İşletmesinde Bereket Döner tarafından üretilen ürünleri kullanmak
Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı ile diğer resmi kurumların çıkardığı kanun ve yönetmeliklere uygun şekilde çalışmak
İşletmesinde hijyen ve kaliteye üst seviyede özen gösteriyor olmak
Bereket Döner’in önerdiği işletme organizasyonunu benimsemek
Aylık rutin labaratuvar denetimlerinden iyi sonuçlar almak
İmzalanacak sözleşmede bu kurallara uyacağını beyan etmek

Bu koşulları taşıyan ve / veya yeni açılacak işletme sahipleri firmamızla temasa geçerek detaylı bilgi edinebilirler

Bayilik Paket(ler)inin içeriği : .
Bayilik Verilecek İller : Tüm Türkiye
Yatırım Maliyeti : Restauranta göre değişmektedir.
Ortalama Kar Marjı : Restauranta göre değişmektedir.
Reklam Katılım Ücretleri : .
Gelirden Pay : Ana firma herhangi bir pay almamaktadır.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : .
Adres : İstasyon Mah.Dere Mevkii Bakır Sokak No:3 Hadımköy/ İstanbul
Telefon : 0212-771 55 55
Faks : 0212-771 60 60

 

Related Posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

129 queries in 0,941 seconds.